24. 6. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Vítáme vás !

Milí přátelé, kamarádi …

začneme netradičně …tak tu máme nový školní rok :-) Dovolujeme si vás pozdravit a to i za další členy týmu Naší virtuální školy.  Chtěli bychom se tímto připomenout a podnítit ve vás zájem o projekt i v následujícím školním roce ... Necháme vás teď volně dýchat, nicméně během  září / října bychom se opět připomenuli s nějakým nápadem a úkolem.

Do té doby bychom moc prosili … v rámci udržitelnosti projektu je potřeba průběžně schraňovat „důkazy“ o vaší činnosti. Proto pokud je to možné,  veďte dál třídnice, záznamy o práci a tak dále. Zpráva o vaší činnosti se bude dělat v dubnu 2015 a bylo by super, kdyby se předtím podklady jen bezproblémově sesbíraly.

Natočená videa, fotografie, rozhlasové příspěvky a články dál vkládejte na www.nasevirtualniskola.cz, jak jste byli zvyklí.

A připomínáme vkládání novinek, bez toho je těžko rozluštitelný nový pohyb na stránkách.

A ještě jedna věc: na facebooku byla založena skupina Naše virtuální škola. Mohlo by to být místo, jak se navzájem informovat, nebo jen mít přehled. Skupina je otevřena i všem školákům, není to tedy jen pro nás J Prosím, mrkněte na to a případně se přidejte a motivujte i své dětičky… mohly by komunikovat mezi sebou /nápad .../

Tak to je vše.  Přejeme vám hezký vstup do nového školního roku a ať se daří !

5. 9. 2014 Zobrazit méně