CELKEM: 209195

26. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty 0 až -4°C.

ZŠ Měcholupy - Slunce, seno, učitelky

26.3. se u nás konaly jarní trhy. Jelikož se akce skládala z několika částí, rozhodli jsme se je všechny natočit a udělat několik videí, ze kterých se dozvíte, jak to u nás vypadalo. Jednou částí trhu byl jarmark, na kterém jsme prodávali výrobky z keramiky, které jsme si vyrobili. Toto video se bude teprve zpracovávat a nabídneme vám ho později. Další částí bylo taneční vystoupení a nakonec módní přehlídka, která nás zavedla do šatníků našich babiček a maminek. Překvapením pro návštěvníky byla malá ochutnávka z nově připravovaného filmu Slunce, seno, učitelky, jež volně navazuje na velmi známou trilogii.

skolni-televize-2/zs-mecholupy-slunce-seno-ucitelky.html

27. 3. 2013 Zobrazit méně