20. 9. 2020

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 7 až 3°C.

ZŠ Měcholupy - Slunce, seno, učitelky

26.3. se u nás konaly jarní trhy. Jelikož se akce skládala z několika částí, rozhodli jsme se je všechny natočit a udělat několik videí, ze kterých se dozvíte, jak to u nás vypadalo. Jednou částí trhu byl jarmark, na kterém jsme prodávali výrobky z keramiky, které jsme si vyrobili. Toto video se bude teprve zpracovávat a nabídneme vám ho později. Další částí bylo taneční vystoupení a nakonec módní přehlídka, která nás zavedla do šatníků našich babiček a maminek. Překvapením pro návštěvníky byla malá ochutnávka z nově připravovaného filmu Slunce, seno, učitelky, jež volně navazuje na velmi známou trilogii.

skolni-televize-2/zs-mecholupy-slunce-seno-ucitelky.html

27. 3. 2013 Zobrazit méně