CELKEM: 200607

23. 10. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 13 až 17°C, při slunečnu kolem 20°C. Noční teploty 8 až 4°C.

ZŠ Měcholupy - mladí záchranáři chomutovském Zooparku

Zoopark CHomutovy

V úterý dne 7.5 se žáci ZŠ Měcholupyzúčastnili soutěže ,,Mladý záchranář'' v CHomutově. Ačkoli do této lokality nesnespadají, svým loňským prvenstvím v Libočanech u Žatce byli jako hosté pozváni. Žákyně z 8.ročníku Exnerová Lenka a Zelenková Klára společně s žáky 7. ročníku Tománkem Tomášem a Menclem Dominikem se pečlivě připravovali na jednotlivé soutěžní disciplíny v oblasti poskytování první pomoci, sebeobrany, pomoci osobám v ohrožení, požární ochrany, ale i dopravní bezpečnosti, uzlování  či topografie. Na soutěžní trase dlouhé 2 km v areálu chomutovského Zooparku si nakonce vybojovali krásné 5. místo!!! Oceněním byly ceny ve sportovním duchu- volejbalový míč, světla na kolo a jiné sportovní potřeby. Zároveň zde byl zajištěn doprovodný program Policie ČR a kynologové. Cílem celé soutěže.

8. 10. 2013 Zobrazit méně