Halloween na Základní škole Čestmíra Císaře Hostomice

Dne 31. 10. 2014 probíhal na škole projektový den s názvem Halloween.

První vyučovací hodinu se žáci sešli se svými učiteli ve svých třídách, aby si rozdělili práci do skupin. Někteří psali strašidelné příběhy, druzí malovali plakát, který informoval o Halloweenu, jiní vydlabávali dýně, další vytvářeli strašidla. Před polednem bylo už všechno skoro hotové.  Prováděly se poslední úpravy a uklízely třídy.

Na závěr projektového dne se všichni žáci, vyučující i vedení školy sešli v 1. patře nové budovy školy. Zde proběhla ukázka plakátu jednotlivých tříd, četly se napínavé příběhy, vystavovaly se vydlabané dýně a nakonec se uskutečnila přehlídka třídních strašidel, ze kterých šla mnohdy opravdická hrůza.

Všichni žáci byli moc spokojení a také vyučujícím i panu ředitelovi se výtvory dětí moc líbily. Projektový den se vydařil, byl trochu strašidelný a utekl jako voda.

žáci ZŠ Hostomice

halloweenská strašidla