23. 9. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, od JZ místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Z historie školy Vojnovičova

Z historie školy VojnovičovaPátrali jsme po historii naší školní budovy.

3. 4. 2013 Zobrazit více

Naše škola - ZŠ Měcholupy (úkol 1)

Naše škola - ZŠ Měcholupy (úkol 1)Naše škola

Naše škola vyrostla majestátně na kopečku nad vsí. Po půl století shlíží dolů do údolí a sleduje generace svých žáků, kteří prošli jejími dveřmi. Sama prošla za tu dobu vývojem, rekonstrukcemi a vylepšováním. Jde opravdu s dobou. K 50-tinám dostala krásné sportoviště. Získala i nový kabát a bude dál nabízet svou štědrost v podobě nejlepšího a nejmodernějšího vzdělávání pro nové generace svých absolventů.

Jsme plně organizovaná škola s 9-ti ročníky a profesním pedagogickým sborem. Máme vlastní školní jídelnu, školní družinu a školní klub. Zajišťujeme vzdělávání dětem ze širokého okolí. Obohatili jsme výuku o pěkná sportoviště vybudovaná na pozemku zahrady. Máme k dispozici vše, co jakákoliv velká škola. Počty žáků ve třídě umožňují ke každému individuální přístup.

15. 3. 2013 Zobrazit méně

Naše škola - patnáctá v Mostě

Naše škola - patnáctá v MostěVe volitelném předmětu Mediální výchova vydáváme již třináctým rokem školní časopis. Za rok vyjde 10 čísel.

22. 2. 2013 Zobrazit více

MÁCHOVKA JE PILOTNÍ ŠKOLOU PROJEKTU NAŠE VIRTUÁLNÍ ŠKOLA

MÁCHOVKA JE PILOTNÍ ŠKOLOU PROJEKTU NAŠE VIRTUÁLNÍ ŠKOLAStali jsme se pilotní školou projektu "Naše virtuální škola". Projekt oficiálně odstartoval na začátku září a potrvá následujících 16 měsíců. Žáci v něm budou zcela novým způsobem prohlubovat znalosti v oblasti ICT a to s využitím netradičních multimediálních technologií.

8. 1. 2013 Zobrazit více